YANGIN EĞİTİMİ | SAKARYA RİSK OSGB | SAKARYA RİSK İş Güvenliği ve OSGB Firması
Adres : Papuçcular Mahallesi Salkım
Sokak No:5 –Adapazarı / SAKARYA
Tel : +90 264 277 00 62
Mail : [email protected]
Pazartesi- Cuma
08:00 - 18:00
YANGIN EĞİTİMİ

YANGIN EĞİTİMİ

İşyerlerinde, 19.12.20017 Tarih ve 26735 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ‘’ Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik’’ uyarınca yılda en az bir defa söndürme ve tahliye tatbikatlarının yapılması hüküm altına alınmıştır.

 

Tardu Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak; yaptığımız eğitimlerle işletmelerin ve çalışanların, acil durumlar öncesinde ve acil durumlar sırasında hareket tarzları ve davranış şekilleri konusunda bilinçlenmeleri, acil durum ekiplerinin ise özel olarak eğitilerek koordineli bir şekilde çalışmalarını amaç edinmekteyiz. Yaptığımız eğitimler ile işletmelerde acil durumlarda panik havasının oluşmaması, bu tip durumlara nasıl hazırlıklı olunması gerektiği konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

İş güvenliği, yapı işleri ve endüstri kollarında uzman ekibimizle yaptığımız eğitimler ve danışmanlık hizmetleri çerçevesinde yangın karşı alınacak tedbirler, canlı aleve doğru ve zamanında müdahale ile yangın sırasında can ve mal kayıplarını en aza indirmeyi hedefliyoruz.

 

Yangın sektör ve mekan ayırt etmeksizin karşılaşabileceğimiz bir durumdur. Yangın eğitimi ve ilkyardım eğitimiher şirketin hatta her kişinin alması gereken bir eğitimdir. Firmanızdaki olası yangın senaryolarını oluşturabilir, personellerinize detaylı, pratik ve çözüm odaklı yangın eğitimleri vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile olası yangın durumlarında hasarınızı en aza indirmek üzerine eğitimler vermekteyiz.yangın eğitimisakarya yangın eğitimi